Ansatte i Vesterålen regionråd

Vesterålen regionråd består av sekretariat og 2 avdelinger; Kultursamarbeidet i Vesterålen, Regionalt kompetansekontor (RKK).

Ansatte
09.08.201614:28 Vesterålen regionråd

Bianca Maria Johansen, sekretariatsleder Vesterålen regionråd
Mobil: 958 65 979
e-post: bianca.maria.johansen@vestreg.no

Helle Næss, rådgiver Vesterålen regionråd
Telefon: 415 57 320
e-post: helle@vestreg.no

Siv Merete Reinholtsen, konsulent Vesterålen regionråd
Telefon: 76 11 15 00
e-post: postmottak@vestreg.no
SivM.Reinholtsen@vestreg.no

Anette Tunheim Jakobsen, leder Kultursamarbeidet i Vesterålen
Telefon: 971 777 47
e-post: anette.jakobsen@vestreg.no 

Margrethe Berntsen, prosjektmedarbeider Kultursamarbeidet i Vesterålen

Telefon: 480 67 210
e-post: kulsam@vestreg.no

Bård Meløe, daglig leder Vesterålen friluftsråd
Telefon: 941 31 114
e-post: friluftsraad@vestreg.no

Marianne Hansen, Kulturskolesamarbeidet
Telefon: 996 44 299
e-post: musam@vestreg.no

Hans Arne Norbakk, prosjektleder Samhandlingsreformen
Telefon: 468 87 660
e-post: hans.norbakk@vestreg.no

Jan Steinar Eilertsen, daglig leder RKK
Telefon: 917 91 940
e-post: jan.steinar@vestreg.no 

Camilla Carlsen, fagkonsulent RKK
Telefon: 911 04 967
e-post: camilla.carlsen@vestreg.no

Lisa Marie Schønsee, skoleutvikler RKK
Telefon: 412 18 478
e-post: lisa.marie.schonsee@vestreg.no

Trym Ivar Bergsmo
, click to open in lightbox
Trym Ivar Bergsmo
, click to open in lightbox
Trym Ivar Bergsmo
, click to open in lightbox